UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Wycieczka do Magicznych Ogrodów i parku linowego

img 1214

Dnia 15 czerwca 2015 r. uczniowie klasy I i II gimnazjum jeździli wraz z wychowawczyniami p. Izabelą Józefowską i p. Agnieszką Sawicz do Magicznych Ogrodów w Trzciankach koło Janowca oraz do parku linowego w Kazimierzu Dolnym. Magiczne Ogrody to pierwszy park sensoryczny w Polsce zbudowany w oparciu o oryginalną historię. To niezwykły świat, gdzie mieszkają tajemnicze istoty m.in. wróżki Smużki, psotliwe Mordole czy dzielne Krasnoludy. Znajdują się tutaj piękne krainy, a uczniom najbardziej spodobały się drewniane huśtawki, ślizgawka, smoki w Mroczysku i tratwy, na których dzielnie pływali. Wszyscy świetnie się bawili i chętnie fotografowali w wyjątkowych miejscach takich jak Marchewkowe Pole czy Robankowe Wzgórze. Następnie uczniowie udali się do parku linowego w Kazimierzu Dolnym. Tutaj z wielką odwagą i determinacją pokonali Everest czyli trasę z 17 przeszkodami o zróżnicowanym stopniu trudności, zawieszonymi na wysokości 9 m nad ziemią. Zmęczeni po wysiłku fizycznym, ale z wielką dumą i zadowoleniem wszyscy udali się na smaczne przekąski i lody do McDonalda w Lublinie.