UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2015/2016

p1150586

Dnia 1 września 2015 r. w Zespole Nr5 w Krupem miało miejsce uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016. O godzinie 8.00 rozpoczęła się Msza Św. w intencji uczniów, rodziców, nauczycieli oraz pracowników szkoły w pobliskim kościele parafialnym. Następnie wszyscy na niej zgromadzeni udali się do szkoły. Pierwszy dzwonek rozpoczynający nowy rok szkolny 2015/2016 zabrzmiał o godzinie 9.00. Pan dyrektor Henryk Długosz  serdecznie powitał wszystkich przybyłych uczniów, rodziców, nauczycieli, a także gości: Zastępcę Wójta Gminy Krasnystaw pana Tomasza Barczuka, wiceprzewodniczącą Rady Gminy panią Janinę Wiechnik oraz proboszcza parafii ks. Zygmunta Klicha. Szczególne gorąco powitał pierwszoklasistów, którzy rozpoczynają swą przygodę z nauką w murach naszej szkoły. Pan Tomasz Barczuk wraz z panem dyrektorem życzyli uczniom w nowym roku szkolnym dużo radości i przyjemności ze zdobywanej wiedzy. Podczas części artystycznej przygotowanej pod kierunkiem pań: Renaty Długosz i Krystyny Kidyby uczniowie wspominali ważne wydarzenie z historii Polski- wybuch II wojny światowej, której 76 rocznica przypadła w dzień rozpoczęcia roku szkolnego. Po części oficjalnej wszyscy udali się do przydzielonych sal, gdzie wychowawcy zapoznali uczniów z tegorocznym planem zajęć lekcyjnych.