UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Rajd Rowerowy

dscn8546Klasa VI to wielbiciele aktywnego wypoczynku oraz dobrej zabawy. W związku z tym 2 października 2015r. wszyscy uczniowie tej klasy wraz z wychowawczynią panią Moniką Głowacką oraz panią Ewą Kocimską wyruszyli rowerami w swoją ulubioną trasę. Jej celem było łowisko „Wyspa” w Zagrodzie. To piękne, urokliwe miejsce znajduje się w odległości kilkunastu kilometrów od naszej szkoły. Zachwyca wszystkich swym położeniem oraz pięknem otaczającego krajobrazu. Na ten jeden dzień wysepka była wyłącznie do dyspozycji dzieci. Pobyt na niej był także okazją do świętowania Dnia Chłopaka. Po zorganizowanych grach, zabawach i zawodach chłopcy dzielnie rozpalili grilla i dzięki temu uczestnicy rajdu mogli zjeść smaczne, gorące kiełbaski. Wyjazd był udany, pogoda dopisała, a wszystkim pozostaną wspaniałe wspomnienia.