UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Dzień Edukacji Narodowej

img 1551Dzień Edukacji Narodowej to doskonała okazja do wspólnego spotkania i świętowania.
12 października wszyscy uczniowie Zespołu Nr 5 w Krupem oraz ich nauczyciele wzięli udział w niezwykłych warsztatach promujących nowy program edukacyjno – wychowawczy. Zajęcia poprowadzili eksperci, w których role wcieliły się uczennice klasy II i III gimnazjum.  W sposób przystępny i zabawny „ekspertki” wytłumaczyły zebranym, na czym polega stosowanie nowoczesnych metod nauczania i jakiego języka należy używać, aby móc łatwiej dotrzeć do uczniów. Dodatkowym punktem programu była prezentacja strojów dla pedagogów, zgodnych z najnowszymi trendami i będących dla nich jednocześnie naturalnym sprzymierzeńcem w dobie reformy oświaty. Propozycje ubrań dla nauczycieli poszczególnych przedmiotów przedstawiali uczniowie szkoły podstawowej oraz gimnazjum. Wykazali się oni kreatywnością i pomysłowością w dobieraniu poszczególnych elementów odzieży. Gromkie brawa i śmiech widzów były dowodem na to, że pokaz mody nauczycielskiej nie tylko przypadł wszystkim do gustu, ale również ich rozbawił.
Na zakończenie uczniowie podziękowali swoim nauczycielom za przekazywaną mądrość, cierpliwość, determinację i upór w dążeniu do celu, jakim jest właściwe ukierunkowanie rozwoju młodego człowieka.

Uroczystość przygotowali przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Nr 5 w Krupem pod kierunkiem nauczycieli: pani Aniki Łagowskiej, pani Anny Smyk, pani Moniki Głowackiej i pana Krzysztofa Darmochwała.