UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

11-Listopada Narodowe Święto Niepodległości

ol092192Apel z okazji Święta Niepodległości na stałe wpisał się do kalendarza imprez Zespołu Nr5 w Krupem. 9 listopada 2015 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w uroczystej akademii upamiętniającej tę ważną dla Polaków datę. Apel przygotowali uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej oraz I-III gimnazjum pod kierunkiem pani Alicji Tomasik-Matysiak i Izabeli Józefowskiej. Oprawę muzyczną stanowiły pieśni patriotyczne w wykonaniu zespołu muzycznego, którym opiekuje się pan Krzysztof Darmochwał.

Spotkanie było bez wątpienia nie tylko uczczeniem tego ważnego święta narodowego, ale też skłoniło do refleksji na temat naszej historii. Uczniowie klasy II gimnazjum dla uczczenia i podkreślenia rangi tego święta przygotowali dla wszystkich uczniów szkoły kotyliony.