UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

WIEM JAK BYĆ BEZPIECZNYM

p1150786KONKURS PLASTYCZNY
„WIEM JAK BYĆ BEZPIECZNYM”

W Naszej Szkole chcemy aby uczniowie wiedzieli jak czuć się bezpiecznie i jak unikać otaczających w koło zagrożeń, dlatego aby poszerzyć ich wiedzę został zorganizowany konkurs plastyczny dla uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum „Wiem jak być bezpiecznym”. Nasi uczniowie przygotowali wiele prac plastycznych interpretujących tematykę bezpieczeństwa, pracę pokazywały w jaki sposobów należy zachowywać się i postępować aby unikać różnych niebezpiecznych sytuacji. Uczniowie wykazali się ogromną pomysłowością i kreatywnością. Wszystkie prace zostały nagrodzone atrakcyjnymi upominkami,  prace można podziwiać – przepięknie zdobią ściany szkolnego korytarza.

Wyniki konkursu:

Klasa I-III Szkoła Podstawowa:

I Miejsce-Weronika Łukaszewska- klasa I, Jakub Panas – klasa III

II Miejsce-Iga Hawryluk- klasa II, Miłosz Moń- klasa I

III Miejsce- Magdalena Sawczuk – klasa II, Malwina Szuryga- klasa II, Konrad Sawa- klasa I

Klasa IV-VI Szkoła Podstawowa:

I Miejsce-Oliwia Haratym- klasa VI

II Miejsce- Oliwia Panas- klasa VI

III Miejsce- Dominika Jurek-klasa VI

Klasa I-III Gimnazjum:

I Miejsce- Monika Mazur- klasa III

II Miejsce- Wiktoria Adamczyk- klasa I, Ewelina Chmielewska- klasa III

III Miejsce- Jagoda Domańska- klasa III, Karolina Domańska klasa III

Wyróżnienia: Dominika Chudziak- klasa II, Julia Cieślak- klasa II, Nikola Cieślak- klasa II, Luiza Dulbas- klasa V, Maja Kowalczuk- klasa II, Dagmara Kura- klasa II, Daria Piekaruś- klasa II, Patrycja Pawłowicz- klasa II, Paulina Piątkowska- klasa I, Angelika Sawa- klasa III

Serdecznie Gratulujemy!