UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Konkurs - Mam Talent

12516264 575827609257501 487842788 n1

 

KONKURS - MAM TALENT

Wielkimi krokami, zbliża się do Nas wiosna, wszyscy pragniemy  ja powitać śpiewająco, kolorowo i z humorem. Dlatego z okazji pierwszego dnia wiosny w naszej szkole Samorząd Uczniowski zorganizował wiosennym festiwal młodych talentów „MAM TALENT”. Nasi uczniowie przedstawiali swoje zróżnicowane i zaskakujące talenty przed szanownym jury oraz publicznością. Uczniowie  z klas I -VI Szkoły Podstawowej zaprezentowali  swoje talent taneczne, aktorskie oraz malarskie. Zarówno jury jak i publiczności byli pod ogromnym wrażeniem wszystkich występów i pokazów. Dlatego wszyscy nasi uczestnicy zajęli bardzo wysokie miejsca w swoich kategoriach show.

A oto wyniki konkursu:

Kategoria taniec:

I MIEJSCE: Dominika Chudziak- kl .II, Oliwia Panas- kl.VI

Kategoria taniec duety:

I MIEJSCE: Luiza Dulbas- kl. V, Julia Wilgocka- kl. V

Kategoria malarstwo:

I MIEJSCE: Dagmara Kura- kl. II,  Paulina Piątkowska kl. I , Malwina Prus- kl. I

Kategoria kabaret:

I MIEJSCE: Dominika Jurek- kl.VI, Rafał Jurek kl.III, Karolina Kowalczyk kl. V, Sebastian Piątkowski kl. V, Dawid Sowa kl.VI

Wszystkim artystom serdecznie gratulujemy!

Opracowała: Anika Łagowska, Anna Smyk