UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

ETAP GMINNY OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM

imgp2969

ETAP GMINNY OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM

W dniu 26 kwietnia 2016r. w Zespole Nr 5 Gimnazjum i Szkoły Podstawowej 
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Krupem odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W turnieju wzięli udział uczniowie ze szkół podstawowych i gimnazjów z Gminy Krasnystaw.

Celem zawodów jest podnoszenie kultury społeczeństwa i działanie na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego, w tym bezpieczeństwa dzieci i młodzieży szkolnej poprzez: popularyzowanie przepisów i zasad bezpiecznego poruszania się po drogach, kształtowanie partnerskich zachowań wobec innych uczestników ruchu, popularyzowanie podstawowych zasad i umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, roweru jako środka transportu, a także rekreacji i sportu.

Impreza została przygotowana przez nauczycieli uczących w Zespole Nr 5 Gimnazjum i Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Krupem we współpracy z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie oraz Gminą Krasnystaw. Sponsorami głównymi byli: Bank Spółdzielczy w Krasnymstawie, PZU S.A, Gmina Krasnystaw reprezentowana przez panią Beatę Hartanowicz i Rada Rodziców przy Zespole Nr 5 w Krupem.

KLASYFIKACJA OGÓLNA

SZKOŁY PODSTAWOWE:

 1.Szkoła Podstawowa w Jaślikowie

 2.Szkoła Podstawowa Nr 3 w Krasnymstawie

 3.Szkoła Podstawowa w Małochwieju Dużym

 4.Szkoła Podstawowa w Krupem

 5.Szkoła Podstawowa w Siennicy Nadolnej

GIMNAZJA:

 1.Gimnazjum Nr 3 w Krasnymstawie

 2.Gimnazjum w Siennicy Nadolnej

 3.Gimnazjum w Małochwieju Dużym

 4.Gimnazjum w Krupem

           Na zakończenie zwycięzcy otrzymali puchary i pamiątkowe dyplomy, a wszyscy uczestnicy nagrody rzeczowe. Zwycięzcy będą reprezentować Gminę Krasnystaw w Etapie Powiatowym Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Życzymy powodzenia!