UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Projekt Edukacyjny

imgp3126Dnia 18 maja 2016roku w Gimnazjum Nr5 w Krupem odbyło się uroczyste podsumowanie połączone z prezentacją wyników pracy uczniów klasy II gimnazjum nad projektami edukacyjnymi. Uczniowie klasy zrealizowali w roku szkolnym 2015/2016 następujące projekty:

-z historii i wos „Moda na przestrzeni wieków”- Klaudia Zając, Kaja Wójtowicz, Klara Wawryszuk, Ewelina Adamczuk- opiekun p. Izabela Józefowska

-z geografii- „Czy Ziemianie skolonizują Marsa?” – Bartłomiej Kostrzanowski, Karol Chudziak, Patryk Babicz- opiekun p.Celina Kowal

-z języka angielskiego „Życie codzienne Brytyjczyków”- Karolina Szydłowska, Klaudia Golec, Weronika Furgała, Weronika Wrona-opiekun p.Agnieszka Sawicz

Praca poszczególnych grup trwała w miesiącach marzec- kwiecień 2016 roku, a na prezentację jej wyników zostali zaproszeni: dyrektor szkoły p.Henryk Długosz, rodzice oraz nauczycieli i uczniowie klasy I gimnazjum. Trzeba przyznać, że wszystkie grupy bardzo solidnie podeszły do tematu i powstały bardzo ciekawe projekty. Po prezentacji odbyła się degustacja pysznych ciast i tortu przygotowanych przez rodziców.

Wychowawca oraz uczniowie klasy II gimnazjum serdecznie Dziękują opiekunom poszczególnych grup projektowych, rodzicom za wszelką pomoc przy realizacji projektu oraz uczniom klasy I gimnazjum za pomoc w organizacji pokazu.