UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Dzień Dziecka z cyrkiem LUNA

p1160906W tym roku Dzień Dziecka w Naszej szkole obchodziliśmy bardzo świątecznie. Na uczniów czekało mnóstwo atrakcji. Naszą szkołę odwiedził cyrk „LUNA”. Uczniowie mieli okazję obejrzeć pokazy gimnastyki artystycznej oraz klauna. Wybrani uczniowie towarzyszyli klaunowi w niektórych częściach występu. Wszyscy widzowie mieli okazję spotkać się „oko w oko” z wężem, ,który razem ze swoją panią wędrował po całej sali gimnastycznej. Uczniowie oraz nauczyciele byli pod ogromnym wrażeniem  show. Dalszą część tego dnia dzieci świętowały na naszym boisku szkolnym gdzie uczestniczyli w grach i zabawach przygotowanych specjalnie na tą okazję przez panią Anikę Łagowską.


Wszyscy uczniowie oraz nauczyciele bawili się  wspaniale.  W nagrodę za udział w zabawach dzieci otrzymały słodkie poczęstunki.