UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Magiczne Ogrody

p1160988Dnia 8 czerwca 2016ruczniowie klas I, II i III Szkoły Podstawowej w Krupem wraz z opiekunami p.Anna Rataj, p.Renatą Długosz, p.Aniką Łagowską uczestniczyły w wycieczce do Magicznych Ogrodów w Trzciance koło Janowca. Celem wycieczki były zajęcia edukacyjne i rekreacyjne na terenie sensorycznego parku tematycznego-Magiczne Ogrody, poznawanie zasad bezpiecznego zachowania w różnych sytuacjach, integracja grupy oraz dobra zabawa. Po dwóch godzinach jazdy autobusem dotarliśmy na miejsce. Krasnolud – przewodnik zabrał nas na spotkanie z włochatymi Mordolami, Magicznymi Ptakami i pozostałymi mieszkańcami Magicznych Ogrodów. Wśród szumiących strumieni i wodospadów, kwitnących kwiatów, drzew i krzewów przeżyliśmy magiczną przygodę. Był również czas na zabawę w dmuchanym zamku, obiad i zakup pamiątek. Do Krupego wróciliśmy zgodnie z planem o 17.30. Przed szkołą czekali na nas rodzice. Wycieczka do Magicznej Krainy zagości na długo w naszej pamięci.