UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

konkW dzisiejszych czasach zdrowie jest postrzegane przez współczesnego człowieka jako jedna z najbardziej znaczących wartości w jego życiu. Nasze nawyki żywieniowe i umiejętności związane ze zdrowym stylem powinniśmy kształtować od wczesnego dzieciństwa . Aby propagować wśród dzieci i młodzieży wiedzę prozdrowotną i zdrowego stylu życia ogłosiliśmy konkurs plastyczny interpretujący hasło „Mój sposób na zdrowie”. W konkursie wzięło udział wiele dzieci z klas I-III Szkoły Podstawowej. Dzieci stworzyły przepiękne plakaty. Jury oceniło talenty i przyznało nagrody i wyróżnienia.

Wyniki konkursu:

Klasy I-III Szkoły Podstawowej:

I miejsce: Natalia Koziołek – klasa II

II miejsce: Patryk Kaniewski - klasa II, Maja Kowalczuk – klasa II, Dagmara Kura- klasa II, Angelika Sawa- klasa III

III miejsce: Julia Cieślak- klasa II, Nikola Cieślak – klasa II, Ewelina Mazurkiewicz- klasa I

Wyróżnienia: Miłosz Moń- klasa I, Paulina Piątkowska- klasa I

Gimnazjum:

I miejsce: Jagoda Domańska – klasa III, Karolina Domańska – klasa III

Serdecznie gratulujemy !!!