UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

dsc 3714„Nie żałuj tego, co było i nie bój się tego, co będzie” – pod takim hasłem dnia 24 czerwca 2016r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Uczniowie Zespołu Nr 5 Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Krupem udali się na zasłużony wypoczynek. Zanim jednak to nastąpiło, dyrektor szkoły pan Henryk Długosz podsumował wyniki całorocznej pracy i wręczył nagrody tym, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce. Uczniowie klasy VI otrzymali świadectwa ukończenia szkoły podstawowej, a uczniowie klasy III gimnazjum – świadectwa ukończenia gimnazjum. Rodzice wyróżniających się w nauce uczniów odebrali z rąk dyrektora listy gratulacyjne, a wszyscy rodzice, którzy aktywnie pomagali w realizacji zadań szkoły – podziękowania. Miłym akcentem uroczystości było wręczenie nagród ufundowanych przez Zastępcę Wójta Gminy Krasnystaw pana Tomasza Barczuka uczniom, którzy uzyskali najwyższą średnią ocen. W tym roku pochwalić się nią mogli uczniowie klasy III gimnazjum: Monika Mazur i Adrian Kostrzanowski. Prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Krupem pan Wiesław Kocimski podarował strażackie maskotki druhnom należącym do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Natomiast radny Gminy Krasnystaw pan Henryk Szewczuk przygotował dla wszystkich słodki poczęstunek. Później absolwenci Gimnazjum Nr 5 w Krupem wraz z młodszymi kolegami z klasy VI w humorystyczny sposób pokazali, jak wspominają swój wieloletni pobyt w szkole. Następnie gimnazjaliści podziękowali dyrektorowi i nauczycielom za ich wysiłek i pracę, a na zakończenie obejrzeli film prezentujący w skrócie ich szkolne lata. Na uroczystości nie zabrakło śmiechu ani wzruszeń. W pogodnym nastroju, który udzielił się wszystkim, uczniowie „wyszli” na nieco dłuższą od dotychczasowych, wakacyjną przerwę.

Życzymy udanych wakacji!