UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

dsc 5616Dnia 1 września 2016 r. w Zespole Nr 5 Gimnazjum i Szkoły Podstawowej im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Krupem miało miejsce uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017. O godzinie 8.00 rozpoczęła się Msza Św. w intencji uczniów, rodziców, nauczycieli oraz pracowników szkoły w pobliskim kościele parafialnym odprawiona przez proboszcza ks.Zygmunta Klicha. Następnie wszyscy na niej zgromadzeni udali się do szkoły. Na początku uroczystości wprowadzono sztandar szkoły i odśpiewano Hymn Polski. Pan dyrektor Henryk Długosz, powitał wszystkich zgromadzonych gości, nauczycieli, rodziców i uczniów oraz życzył wszystkim uczniom szkoły jak największych sukcesów w nauce, a szczególnie klasie trzeciej gimnazjum, przed którą trudne zadanie w postaci egzaminów zewnętrznych.Serdecznie powitał wśród uczniów, tych którzy tego dnia po raz pierwszy pojawili się w szkole a mianowicie pierwszoklasistów. W uroczystości uczestniczył również pan Tomasz Barczuk Zastępca Wójta Gminy Krasnystaw, który złożył wszystkim najlepsze życzenia: sukcesów i wytrwałości w związku z rozpoczynającym się nowym rokiem szkolnym. Podczas części artystycznej uczniowie wspominali ważne wydarzenie z historii Polski- wybuch II wojny światowej, której 77 rocznica przypadła w dzień rozpoczęcia roku szkolnego.
Uczniowie w wierszach i piosenkach wspominali również minione już wakacje. Po zakończonej uroczystości uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich klas. Życzymy wszystkim uczniom naszej szkoły wielu sukcesów, dobrych wyników w nauce, a uczniom klasy III gimnazjum powodzenia na egzaminach