UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Dzień Edukacji Narodowej 2016

denDnia 12 października 2016 r. w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie z Samorządu Uczniowskiego zaprezentowali skecz pt. „Sfrustrowana nauczycielka czyli marzenia do spełnienia”, przedstawiający historię nauczycielki, która w wakacje złowiła złotą rybkę, spełniającą trzy życzenia. Na początku nauczycielka zapragnęła być bardzo bogata, jednak bogactwo doprowadziło ją do samotności. Kolejnym jej życzeniem było poznanie przystojnego, inteligentnego i wysportowanego mężczyzny. Jednak idealny mężczyzna okazał się być oszustem i nieszczęśliwa nauczycielka poprosiła złotą rybkę o spełnienie trzeciego życzenia - chciała być w końcu szczęśliwa. Złota rybka pomyślała i spełniła ostatnią prośbę - nieszczęśliwa nauczycielka znalazła się w szkole z uczniami. Akademia została przygotowanaprzez opiekunów Samorządu Uczniowskiego: p. Agnieszkę Sawicz i p. AnikęŁagowską oraz p. Ewelinę Pastuszak, która również wykonała dekoracje. Na zakończenie akademii wszyscy występujący uczniowie zatańczyli taniec integracyjny pt.”Belgijka”. Następnie zaprosili do wspólnej zabawy nauczycieli, którzy szybko opanowali choreografię tego tańca.

Opracowały: Agnieszka Sawicz, Anika Łagowska, Ewelina Pastuszak