UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Z wizytą w teatrze

image328 października 2016r. wybraliśmy się na wycieczkę do teatru. Autobus z grupą 22 osób udał się w kierunku Centrum Kongresowego Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Celem wyjazdu był udział w spektaklu teatralnym „Zemsta” Aleksandra Fredry, w którym jedną z głównych ról grała uwielbiana przez większość uczniów aktorka ze znanego serialu „Szkoła”- Joanna Litwin - Widera. Gdy dojechaliśmy na miejsce, swoje ubrania pozostawiliśmy w szatni i po otrzymaniu biletów zasiedliśmy na widowni. Siedząc w pierwszym rzędzie mieliśmy bardzo bliski kontakt z aktorami. Zauroczyły nas barwne stroje i wspaniała gra aktorska. Dla wielu była to już kolejna wizyta w teatrze, niektórzy gościli tu po raz pierwszy. Sztuka jednak spodobała się wszystkim. W czasie 5-minutowej przerwy mogliśmy zamienić kilka słów dzieląc się wrażeniami z odgrywanego przedstawienia. Po zakończeniu spektaklu zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie na scenie; oczywiście nie mogło obyć się również bez zdjęcia z główną, jak dla niektórych, przyczyną wyjazdu - panią Joanną. W drodze powrotnej wstąpiliśmy do naszej ulubionej restauracji, jaką jest McDonald’s. Za tą wspaniałą wycieczkę podziękować możemy organizatorce – p. Monice Głowackiej, jak również opiekunce p. Aleksandrze Pawluk. Wszyscy mile i z uśmiechem na twarzy będziemy wspominać ten wyjazd.