UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Pozostając na stronie zgadzasz się na to.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Ślubowanie uczniów klasy I

dsc 6137We wtorek, 25 października, miała miejsce uroczystość związana ze ślubowaniem I klasy. Dziewięcioro dzieci złożyło uroczyste ślubowanie poprzedzone częścią artystyczną. Przed obecnymi na sali Dyrektorem, Gronem Pedagogicznym oraz społecznością szkoły podstawowej, wystąpili pierwszacy, wspierani przez kolegów z klasy II oraz VI. Po ślubowaniu, dyr. Henryk Długosz pasował po kolei „pierwszoroczniaków” na uczniów. Uroczystość przygotowaną przez wychowawczynię klasy pierwszej – Elę Berezę, prowadziły uczennice klasy szóstej: Luiza Dulbas i Julia Wilgocka. W poczet uczniów Szkoły Podstawowej w Krupem, zostali przyjęci: Błażej Duda, Aleksandra Kazanowska, Patrycja Oszust, Aleksandra Pastuszak, Błażej Piątkowski, Julia Wilgocka, Dariusz Wlizło, Antoni Zaj i Kamil Zaj. Następnie przeniesiono się do sali lekcyjnej klasy pierwszej, gdzie pod okiem swoich rodziców, wychowawczyni oraz p. Dyrektora, nowo pasowani uczniowie bawili się i częstowali smakołykami przygotowanymi przez troskliwe mamy.